artykuł
Ciekawe Strony:    Folia termokurczliwa
PolPack
Producent folii termokurczliwej. Polpack Sp. z o.o. jest firmą polską, która od ponad 13 lat zajmuje pozycję lidera na rynku maszyn i materiałów do pakowania w Polsce. Jest dynamicznym eksporterem swoich produktów do krajów Europy Wschodniej oraz wyłącznym przedstawicielem znanych producentów branży opakowań: Italdibipack, Dekofilm, Syfan, Reisopack, GSP, Hugo Beck, Comiz, Linea Pack, Orgapack, Extend, ErgoPack oraz wielu innych.
Odwiedzin: 1729
Profol
Producent folii
Odwiedzin: 1601
Folmar
Producent folii
Odwiedzin: 1535
Ośrodek Badawczo Rozwojowy
Ośrodek Badawczo Rozwojowy Przemysłu Rafineryjnego.
W Ośrodku pracuje wyspecjalizowana kadra badawcza, dysponująca wiedzą na temat technologii rafineryjnych i petrochemicznych oraz gospodarki półproduktami. Posiada ona kwalifikacje i doświadczenie w rozwiązywaniu problemów inżynieryjnych i technologicznych, a także w prowadzeniu badań przemysłowych.
Odwiedzin: 2032
Rubyco Sp. z o.o.
Główna siedziba Rubyco Sp. z o.o. znajduje się na południu Polski w Siemianowicach Śląskich w samym sercu przemysłowej aglomeracji Górnego Śląska, gdzie krzyżują się drogi z południa na północ i z zachodu na wschód Europy środkowej.
Szybkie połączenie autostradowe z sąsiednimi Niemcami, a także bliskość granic czeskiej i słowackiej sprawiają, że właśnie tutaj firma zlokalizowała swoje główne centrum dystrybucji.
Na powierzchni ponad 8000 m² znajdują się magazyny centralne, część produkcyjna, sale wystawowe oraz siedziba zarządu.
Z tego miejsca firma realizuje eksport do Niemiec, Czech, Słowacji, na Litwę, Łotwę oraz Ukrainę, a także zaopatruje swoje oddziały na terenie Polski: Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie.
Odwiedzin: 1767
EKOPACK
Firma EKOPACK istnieje od 1992 r. zajmuje się produkcją, organizacją kooperacji oraz dystrybucją opakowań i materiałów opakowaniowych.
W 2002r. rozpoczeliśmy działalność w zakresie recyklingu odpadów tworzyw sztucznych.
Po 11 latach dynamicznego rozwoju EKOPACK stał się stabilnym, jednym z największych w Wielkopolsce dostawców opakowań.
Odwiedzin: 1404
FOLCHEM
Firma FOLCHEM jest producentem folii i różnych opakowań foliowych od 1992 r. Naszą specjalnością jest przetwórstwo folii PE i PP.
Odwiedzin: 1501
COLORCAP
Firma Color Cap specjalizuje się
w produkcji wieczek aluminiowych,
folii farmaceutycznych oraz
opakowań sterylnych.
Odwiedzin: 1523
PENNY DOBROSZYCE
Folia termokurczliwa to dobrze i niedrogo zabezpieczony towar. Mają bardzo szeroki wachlarz zastosowań. Służą do łatwego, szybkiego, czystego i trwałego pakowania wszelkiego rodzaju produktów butelki, puszki, kartony, itp., także za pomocą kapturów i pistoletu RIPACK 2000 do pakowania palet.
Odwiedzin: 1544
Folplast
Wytwórnia Wyrobów Foliowych FOLPLAST to czołowy producent opakowań wykonywanych w technologii rozdmuchu w Polsce. Podejmując współpracę z nami zyskujecie Państwo wiarygodnego partnera, który potrafi sprostać wymogom rynku.
Odwiedzin: 1541
rubyco
Oferujemy folie największej europejskiej firmy Bollore z Francji
Odwiedzin: 1123
licznik