artykuł
Ciekawe Strony:    Druk na folii
Labtech Polska
Firma Labtech Polska istnieje od początku 2000 roku. Pierwsze etykiety sleeve zostały przez nas wyprodukowane i sprzedane ( udokumentowane) w 1999 roku. Firma Labtech Polska została założona przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w sektorze opakowań.
Szczególnie specjalizujemy się w branży opakowań dla producentów napojów i wód mineralnych.
Odwiedzin: 1470
Masterpress
Masterpress to innowacyjne przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji opakowań z wykorzystaniem technologii druku fleksograficznego
i offsetowego.
Odwiedzin: 1437
ColorCap
Sprawna organizacja, zaangażowana kadra, nowoczesny park maszynowy, rzetelność i szybkość w realizacji zleceń, wysoka jakość potwierdzona certyfikatem ISO 9001 to podstawowe atuty naszej firmy, dzięki którym osiągnęliśmy pozycję czołowego producenta wieczek aluminiowych w Polsce i Europie Centralnej, zdobywając równocześnie wysoką pozycję w czołówce firm o podobnym profilu w Europie Zachodniej.
Odwiedzin: 1428
rubyco
Wykonujemy nadruku na foliach poliolefinowych do czterech kolorów metodą flexograficzną do szerokości taśmy półrękawa 850mm.
Odwiedzin: 1038
Folplast
Firma wykonuje nadruki wielkoformatowe 4+0, 3+1, 2+2 do szerokości 1600 mm.

Oferujemy także nadruki do 8 kolorów przy maksymalnej szerokości folii 1250 mm.
Odwiedzin: 1044
PLASTIKA
Od 1992 roku produkujemy torby foliowe - reklamowe oraz woreczki z nadrukiem przeznaczone do różnych przemysłów. Od 2006 szyjemy i drukujemy torby materiałowe; bawełniane i półpropylenowe oraz składamy i drukujemy torby papierowe.
Odwiedzin: 886
Frogut Plastic
Producent oferuje wysokiej jakości torby foliowe, plastikowe, kasowe oraz torby reklamowe, biodegradowalne, siatki i reklamówki w korzystnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą. Opakowania do zakupów, torby foliowe, reklamowe oraz ekologiczne i biodegradowalne. Produkcja - firma Frogut Plastics Warszawa, woj. mazowieckie.
Odwiedzin: 813
Catipack
Specjalizujemy się w p r o d u k c j i opakowań, w tym wysokiej jakości toreb papierowych i foliowych, papieru pakowego, pudełek oraz wszelkich artykułów z galanterii papierniczej. Dysponujemy własną drukarnią, posiadamy maszyny do produkcji toreb papierowych oraz przeszkolony
zespół pracowników produkcyjnych do obsługi maszyn i prac manualnych.
Odwiedzin: 885
TORBACZ
Torba foliowa jest najczęściej i najchętniej używana w masowym marketingu. Dzięki swojej wytrzymałości i funkcjonalności oraz niskiej cenie jest nieodzownym narzędziem biznesowym. Bogata paleta kolorów oraz wyszukane nadruki podnoszą prestiż torby foliowej. Dzięki swojej odporności na warunki atmosferyczne jest często używana wielokrotnie, co podnosi znacząco jej efektywność jako nośnika reklamowego. Przy jej produkcji coraz częściej używamy dodatków oksybiodegradacyjnych, dzięki którym torby stają się bardziej przyjazne dla środowiska.
Odwiedzin: 938
Group Sp. z o.o.
Naszym klientom oferujemy szeroką gamę foliowych toreb reklamowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo torby typu market oraz koszulka zarówno gładkie jak z nadrukami firmowymi oraz promocyjnymi. Torby wykonujemy z folii LDPE, która dzięki powszechnemu wykorzystaniu w procesie recyclingu jest mało szkodliwa dla środowiska. Istnieje również możliwość wykonania toreb z folii biodegradowalnych.
Odwiedzin: 916
Replast
Produkcja toreb foliowych z rączką z tworzywa PE-HD, zamykanych na zatrzaski i przygrzewanych do worków z PE-LD i PP toreb z haczykiem
Odwiedzin: 874
licznik